Home / SHOWBIZ / Shyhretja na prezanton dy mbesat e saj, bukuria e tyre të lë pa fjalë
Shyhretja na prezanton dy mbesat e saj, bukuria e tyre të lë pa fjalë

Shyhretja na prezanton dy mbesat e saj, bukuria e tyre të lë pa fjalë

Shyhrete Behluli, është këngëtarja më e pëlqyer nga publiku. Ani pse ka kohë që është në skenën muzikore, ajo ka ditur të i mbajë afër adhuruesit e saj, përcjell ORAvip.

Përveç që është e angazhuar në profesionin e saj, Shyhretja është një grua, nënë dhe gjyshe shumë e përkushtuar.

Nipi i saj i vogël, Matini është anëtari më i vogël i shtëpisë i cili ka sjellë gëzim në shtëpinë e këngëtares, por Shyhretja nuk i harron asnjëherë mbesat ani pse ato tashmë janë të rritura..

Shikoni një foto të tyre me gjyshen, sa të bukura duken përkrah njëra tjetrës./ORAvip/

Shyhretja na prezanton dy mbesat e saj, bukuria e tyre të lë pa fjalë

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 8:15 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156108
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Shyhretja na prezanton dy mbesat e saj, bukuria e tyre të lë pa fjalë Shyhretja na prezanton dy mbesat e saj, bukuria e tyre të lë pa fjalëRating: 4.8