Home / SHOWBIZ / Si asnjëherë më parë Jonida rrëfen ndarjen nga bashkëshorti: Ka qenë një ndër…

Si asnjëherë më parë Jonida rrëfen ndarjen nga bashkëshorti: Ka qenë një ndër…

Si asnjëherë më parë Jonida rrëfen ndarjen nga bashkëshorti: Ka qenë një ndër…

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Mihrije Braha poston foto me bikini nga plazhi, befason me linjat

Jonida Maliqi ka zbuluar për herë të parë ndjenjat që përjetoi gjatë ndarjes me bashkëshortin prej 17 vjetësh

Të dy kanë një djalë të vogël që jeton me këngëtarja e njohur shqiptare.

Në një intervistë për revistën “Who”, Jonida ka folur për këtë ndarje.

“Pa dyshim, do tregohesha hipokrite në qoftë se do thoja jo. Ne e vendosëm që nuk do të ishim më bashkë. Kjo, ka qenë një ndër periudhat më të vështira të jetës sime. Është dashur shumë kohë që të dilnim në atë vendim. Ka qenë një luftë e brendshme që nuk e kam reflektuar jashtë, ndaj shumë njerëz janë çuditur në momentin që morën vesh lajmin, sepse unë vazhdova rutinën time”.

“Kaloi vetëm në këtë mënyrë, duke menduar për vetveten, për Danin, për të mirën e familjes dhe për të mirën tonë si çift. Kishim mbërritur në një pikë që nuk mund të ishim të qetë pranë njëri-tjetrit, vetëm distanca do na bënte mirë, ashtu sikurse jemi sot në paqe. Koha shëron gjithçka”.

“Me kalimin e saj çdo gjë shuhet, nuk harrohet, por ama nuk ke më emocionet e dikurshme dhe sa herë më pyesin, kjo është këshilla ime e vetme, efekti kohë. Jemi njohur shumë të rinj, e perceptojmë ndryshe kur rritemi. Kur jemi të vegjël dashurojmë, idealizojmë në një mënyrë tjetër. Kur rritesh gjërat i shikon në një këndvështrim ndryshe dhe është çështje përshtatjeje”.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com July 12, 2018 11:32 am ne link https://kosovatoday.com/?p=251245
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Si asnjëherë më parë Jonida rrëfen ndarjen nga bashkëshorti: Ka qenë një ndër… Si asnjëherë më parë Jonida rrëfen ndarjen nga bashkëshorti: Ka qenë një ndër…Rating: 4.8