Home / SHOWBIZ / Skillzat përsëri bashkë

Skillzat përsëri bashkë

Skillzat përsëri bashkë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Skillzat kthehen prap…

Dyshja që në skenën tonë muzikore janë bërë të njohur si grupi shumë i suksesshëm, Skillz, janë bërë përsëri bashkë.

Mirëpo, pas kalimit në Babastars dhe pas disa probleme që kishin në grup, dyshja kanë ndarë rrugët mes tyre.

Megjithatë, Gazeta Express ka siguruar një fotografi ku shihet se Ledri dhe Skivi janë takuar.

Sipas burimeve të Gazetës Express, dyshja madje kanë punuar edhe në studio për një këngë që do t’i rikthejë bashkë.

Ka pak kohë që flitet se Visari është larguar tashmë nga Babastars, e krejt pritet është edhe konfirmimi i ribashkimit nga grupi.

Përndryshe, grupi kanë sjellë shumë hite që kanë mbetur në historinë e muzikës shqipe, që ende dëgjohen nga fansat./Gazeta Express

EKSKLUZIVE: Skillzat përsëri bashkë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 13, 2018 11:46 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=368248
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Skillzat përsëri bashkë Skillzat përsëri bashkëRating: 4.8