Home / SHOWBIZ / Stresi tregon për përballjen me Saimir Tahirin në “Zonë e Lirë”: Ngriti syzet dhe …

Stresi tregon për përballjen me Saimir Tahirin në “Zonë e Lirë”: Ngriti syzet dhe …

zoneelire showbiz

Dihet tashmë që ai ka patur disa herë probleme me Policinë, e sidomos kur atë e drejtoi ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri.

Nga të gjitha këto ngjarje duket se Stresi nuk e ka pëlqyer asnjëherë ish ministrin Tahiri. Por ata janë përballur me njëri tjetrin në TV klan, Kur të dy ishin të ftuar në emisionin ‘Zonë e Lirë’.

Stresi, i ftuar në emisionin “Fun Day” në INTv, rrëfeu momentin e përballjes me Tahirin në prapakuintat e “Zonë e Lirë” disa ditë më parë. Ai tregoi se rastisi ne korridore me ish-ministrin dhe vetëm u përshëndetën.

zoneelire showbiz

“Ngriti syzet dhe më tha: “Hë mo, mirë?, iu ktheva dhe i thashë: ‘Mirë, faleminderit’, shprehet Stresi dhe më pas largohet. Ai tregoi se nuk është fans i Tahirit dhe se ish-ministri nuk është ashtu si shumë po e komentojnë por për më shumë shihni intervistën më poshtë. Madje Stresi foli edhe për marrëdhënien e tij me bukuroshen, Kejsin, nuk duhet ta humbisni pa e parë!/zoneelire.al

The post Stresi tregon për përballjen me Saimir Tahirin në “Zonë e Lirë”: Ngriti syzet dhe … appeared first on Zonë E Lirë.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 18, 2018 7:55 am ne link https://kosovatoday.com/?p=180892
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Stresi tregon për përballjen me Saimir Tahirin në “Zonë e Lirë”: Ngriti syzet dhe … Stresi tregon për përballjen me Saimir Tahirin në “Zonë e Lirë”: Ngriti syzet dhe …Rating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other