Home / SHOWBIZ / Tara e Teutës tashmë është rritur, por a e keni parë atë kur ishte bebe, ja sa e ëmbël dukej..!
Tara e Teutës tashmë është rritur, por a e keni parë atë kur ishte bebe, ja sa e ëmbël dukej..!

Tara e Teutës tashmë është rritur, por a e keni parë atë kur ishte bebe, ja sa e ëmbël dukej..!

Nga një martesë e dështuar mes aktores njohur Teuta Krasniqit dhe këngëtarit të njohur, Blero lindi bukuroshja e vogël, Tara.

Ajo sot tashmë është një vajzë e rritur, por gëzon një marrëdhënie të shëndoshë edhe me babin dhe nënën e saj.

Tara është bërë edhe me motër, të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Kaia. Duket se motra e vogël i ka ngjarë shumë Tarës, pasi që të dyja si bebe ishin shumë bullafiqe./ORAvip/

Tara e Teutës tashmë është rritur, por a e keni parë atë kur ishte bebe, ja sa e ëmbël dukej..!Tara e Teutës tashmë është rritur, por a e keni parë atë kur ishte bebe, ja sa e ëmbël dukej..!

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 13, 2018 9:11 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156545
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Tara e Teutës tashmë është rritur, por a e keni parë atë kur ishte bebe, ja sa e ëmbël dukej..! Tara e Teutës tashmë është rritur, por a e keni parë atë kur ishte bebe, ja sa e ëmbël dukej..!Rating: 4.8