Home / SHOWBIZ / Tara e puth në faqe, Afrona emocionohet
Tara e puth në faqe, Afrona emocionohet

Tara e puth në faqe, Afrona emocionohet

Tara qysh në lindje u bë pjesë e medieve dhe nuk iu nda atyre thuajse çdo ditë. Nuk mund të ndodh ndryshe kur nënën e ke aktore të famshme e babain këngëtar.

Tara tani është e privilegjuar edhe nga Afrona dhe Adonisi pas ndarjes prindërve të saj, përcjell ORAinfo.

Tara e puth në faqe, Afrona emocionohet

Të dy ata mundohen që sa më shumë ta argëtojnë të voglën kur e kanë në shtëpi. Edhe Afrona përkujdeset maksimalisht për këtë.

Ajo e argëton në mënyra që Tarës i pëlqejnë dhe për këtë edhe e vogla e Bleros e shpërblen atë me puthje në faqe dhe me dashurinë e sinqertë që ia ofron./ORAinfo/

Tara e puth në faqe, Afrona emocionohet

Tara e puth në faqe, Afrona emocionohet

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com February 9, 2018 1:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=148331
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Tara e puth në faqe, Afrona emocionohet Tara e puth në faqe, Afrona emocionohetRating: 4.8