Home / SHOWBIZ / Të gjithë i lakmuan në fustan Lules gruas së Medës, ja kush ia bëri (FOTO)
Të gjithë i lakmuan në fustan Lules gruas së Medës, ja kush ia bëri (FOTO)

Të gjithë i lakmuan në fustan Lules gruas së Medës, ja kush ia bëri (FOTO)

Të gjithë i lakmuan në fustan Lules gruas së Medës, ja kush ia bëri (FOTO)Mehdin Përgjeqaj dhe bashkëshortja e tij Luljeta ditë më parë kanë bërë djemtë e tyre synet, ku me këtë rast ata shtruan një darkë gëzimi, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë darkë ishin të ftuar shumë fytyra publike, duke filluar nga kolegë të Medës, e artistë të ndryshëm dhe politikanë. Të gjithë shkëlqyen, por në sy më së shumti ra nikoqirja, zonja e shtëpisë Luljeta, nëna e bukuroshëve shkak i të cilëve u bë kjo festë. Lulja ishte veshur me një fustan shumë të veçantë, shkruan “Kosovarja”. Të gjithë i kishin sytë nga ajo, dukej tamam si një princeshë e dalë nga përrallat! Meda dhe fëmijët i rrinin përkrah, ndërsa Lulja dukej femra më e lumtur në botë.

Të gjithë filluan të pyesnin se kush ia bëri këtë fustan kaq të bukur, dhe vërtet fustani ishte shumë i bukur. Por, në trupin e Lules dukej akoma edhe më i bukur fustanin që do ta shihni më poshtë.
E për këtë fustan të zonjës Lule është përkujdesur dizajnerja Lumnije Krasniqi, pronare e “Tabja Sposa” Prishtinë. Vërtet Lumja ka bërë një punë shumë të mirë. Dhe kur një femër si Lulja e vesh punën e saj, nuk ka koment. Po ashtu edhe vajza e Medës dhe Lulës duket sikur një princeshë e vogël. Vetëm shikoni sa bukur duken.

Të gjithë i lakmuan në fustan Lules gruas së Medës, ja kush ia bëri (FOTO)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Të gjithë i lakmuan në fustan Lules gruas së Medës, ja kush ia bëri (FOTO) Të gjithë i lakmuan në fustan Lules gruas së Medës, ja kush ia bëri (FOTO)Rating: 4.8