Home / SHOWBIZ / Të veshur kaq bukur dhe elegante nuk e keni parë kurrë ‘Zejnepin’ nga seriali ‘Kara Sevda’…(FOTO)

Të veshur kaq bukur dhe elegante nuk e keni parë kurrë ‘Zejnepin’ nga seriali ‘Kara Sevda’…(FOTO)

Të veshur kaq bukur dhe elegante nuk e keni parë kurrë ‘Zejnepin’ nga seriali ‘Kara Sevda’…(FOTO)‘Zejnepi’ nga seriali “Kara Sevda”, ka ndër rolet kryesore, .

Ajo është një personazh i gjendur mes dashurisë së gabuar dhe familjes.

Në serial është një vajzë mjaftë me stil, ku në cdo episode të serialit mahnit me pamjen e saj.

Edhe sot ajo ka postuar një fotografi ku shihet me një veshje elegante, dhe po duket shumë bukur.

Të veshur kaq bukur dhe elegante nuk e keni parë kurrë ‘Zejnepin’ nga seriali ‘Kara Sevda’…(FOTO)Të veshur kaq bukur dhe elegante nuk e keni parë kurrë ‘Zejnepin’ nga seriali ‘Kara Sevda’…(FOTO)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Të veshur kaq bukur dhe elegante nuk e keni parë kurrë ‘Zejnepin’ nga seriali ‘Kara Sevda’…(FOTO) Të veshur kaq bukur dhe elegante nuk e keni parë kurrë ‘Zejnepin’ nga seriali ‘Kara Sevda’…(FOTO)Rating: 4.8