Home / SHOWBIZ / Teuta publikon një foto me Adonisin, çifti me i bukur që keni parë

Teuta publikon një foto me Adonisin, çifti me i bukur që keni parë

Teuta publikon një foto me Adonisin, çifti me i bukur që keni parë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Teuta Krasniqi lirshëm mund të thuhet se është një nga aktoret më të suksesshme shqiptare.

Ajo tash e sa vite është e pranishme në projekte të ndryshme filmike e në shfaqje teatrale, shkruan lajmi net.

Së fundmi, aktorja Krasniqi ka qenë e pranishme në festivalin “Pri Fest” e cila ka sjell pamje nga atje së bashku me bashkëshortin, Adonisin. “Fotografia ime e preferuar”, ka shkruar ajo.

Ajo duket mjaft elegante dhe në formë e cila shfaqet tejet e lumtur pranë bashkëshortit.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com July 23, 2018 4:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=262607
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Teuta publikon një foto me Adonisin, çifti me i bukur që keni parë Teuta publikon një foto me Adonisin, çifti me i bukur që keni parëRating: 4.8