Home / SHOWBIZ / U mundua ta mbante të fshehur, zbulohet babai i fëmijës së Marina Farës

U mundua ta mbante të fshehur, zbulohet babai i fëmijës së Marina Farës

U mundua ta mbante të fshehur, zbulohet babai i fëmijës së Marina Farës

abc24.al/showbiz

Marina Fara sot është kryefjala e lajmeve në mediat rozë, pasi u përhap lajmi i bukur se është në pritje të ëmbël. Ajo është një prej femrave më të komentuara të showbiz-it shqiptar, si dhe numëron një numër të madh ndjekësish në rrjetin social “Instagram”, ku është mjaft aktive.

Ajo tërhoqi gjithashtu vëmendjen me fotot dhe dedikimet që i bëri të dashurit, duke treguar se sa e lumtur ishte pranë tij.

Por gjatë kësaj kohe Marina zgjodhi të mos e bënte publike fytyrën e tij. Burime të afërta të bukuroshes kanë zbuluar për ‘Joq’ të dashurin e saj dhe lajmin se Marina është tremuajshe shtatzënë. Babai i fëmijës është një djalë nga Laçi dhe më poshtë mund të shihni foto të çiftit së bashku.

The post U mundua ta mbante të fshehur, zbulohet babai i fëmijës së Marina Farës appeared first on ABC24.AL.

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com June 14, 2018 1:08 am ne link https://kosovatoday.com/?p=225081
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . U mundua ta mbante të fshehur, zbulohet babai i fëmijës së Marina Farës U mundua ta mbante të fshehur, zbulohet babai i fëmijës së Marina FarësRating: 4.8