Home / SHOWBIZ / Upsss, Enca publikon momentet intime me modelin sexy
Upsss, Enca publikon momentet intime me modelin sexy

Upsss, Enca publikon momentet intime me modelin sexy

Së shpejti pritet të shohë dritën e publikimit një nag këngët më të përfolura të këngëtares Enca Haxhia.

Deri më tani ajo ka befasuar me detajet që ka zbuluar.

Upsss, Enca publikon momentet intime me modelin sexy

Upsss, Enca publikon momentet intime me modelin sexy

nga pjesëmarrja në klip e një prej meshkujve më të nxehtë spanjollë, veshja e saj prej vejushe dhe tashmë skena të forta erotike.

Enca ka publikuar në rrjetet e saj sociale disa momente intime me modelin me famë botërore Pierluigi Fracassi.

Upsss, Enca publikon momentet intime me modelin sexy

Ata duken mjaft të afërt me njëri tjetrin teksa janë të zhveshur dhe shkëmbejnë puthje të zjarrta. Por pas publikimit Enca ka nxitur ti zhdukë këto pamje.

Upsss, Enca publikon momentet intime me modelin sexyUpsss, Enca publikon momentet intime me modelin sexyUpsss, Enca publikon momentet intime me modelin sexy

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 13, 2018 9:10 am ne link https://kosovatoday.com/?p=156366
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Upsss, Enca publikon momentet intime me modelin sexy Upsss, Enca publikon momentet intime me modelin sexyRating: 4.8