Home / SHOWBIZ / Vajza e Shyhretes publikon foton më të bukur të prindërve të tij

Vajza e Shyhretes publikon foton më të bukur të prindërve të tij

Vajza e Shyhretes publikon foton më të bukur të prindërve të tij

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.

Gresa nuk është shumë e njohur për publikun tonë, shkruan ORAinfo.

Ajo është një femër mjaftë e bukur dhe atraktive.

Sot ajo ka publikuar një foto të prindërve të saj, të cilët po duken më të dashuruar se kurrë./ORAinfo/

Loading...
Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 6:52 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=366033
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Loading...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Vajza e Shyhretes publikon foton më të bukur të prindërve të tij Vajza e Shyhretes publikon foton më të bukur të prindërve të tijRating: 4.8