Home / SHOWBIZ / Valdrin Sahiti i publikon një fotografi të gruas së tij shtatzënë, ajo befason me pamjen
Valdrin Sahiti i publikon një fotografi të gruas së tij shtatzënë, ajo befason me pamjen

Valdrin Sahiti i publikon një fotografi të gruas së tij shtatzënë, ajo befason me pamjen

Kreatori i njohur, Valdrin Sahiti dhe bashkëshortja e tij, Edita Ramadani po jetojnë një periudhë të bukur në jetën e tyre, ata shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë, ndërsa është bërë e ditur se gjinia e foshnjës është vajzë.

Valdrini ka publikuar një fotografi të Editës në profilin e tij në Instagram, të cilës i duket barku i rrumbullakosur shumë bukur.

“Dy qikat e mia, një jetë”- është shkrimi me të cilin ai e ka shoqëruar fotografinë.

Ndryshe, kujtojmë se Valdrini dhe Edita janë martuar në shtator të vitit 2017, me një ceremoni shumë private të mbajtur në Las Vegas.

Valdrin Sahiti i publikon një fotografi të gruas së tij shtatzënë, ajo befason me pamjen

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 8:13 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156101
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Valdrin Sahiti i publikon një fotografi të gruas së tij shtatzënë, ajo befason me pamjen Valdrin Sahiti i publikon një fotografi të gruas së tij shtatzënë, ajo befason me pamjenRating: 4.8