Home / SHOWBIZ / Vazhdon dasma e Labit…Kështu vallëzon gruaja e Ermalit me Sabri Fejzullahun…
Vazhdon dasma e Labit…Kështu vallëzon gruaja e Ermalit me Sabri Fejzullahun…

Vazhdon dasma e Labit…Kështu vallëzon gruaja e Ermalit me Sabri Fejzullahun…

Vazhdon dasma e Labit…Kështu vallëzon gruaja e Ermalit me Sabri Fejzullahun…
Vazhdon dasma e Labit…Kështu vallëzon gruaja e Ermalit me Sabri Fejzullahun…
Edhe Sabri Fejzullahu, Ermali dhe Ariana janë të ftuar në dasmën e Labit, shkruan ORAinfo.

Ariana po vallëzon me vjehrrin e saj në dasmë, e këtë e ka treguar Sinan Hoxha përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

Reja dhe vjehrri po duken shumë bukur, e patjetër që vëmendja është tek Ariana e cila po shkëlqen me pamjen e saj…/ORAinfo/

Vazhdon dasma e Labit…Kështu vallëzon gruaja e Ermalit me Sabri Fejzullahun…
Vazhdon dasma e Labit…Kështu vallëzon gruaja e Ermalit me Sabri Fejzullahun…
Vazhdon dasma e Labit…Kështu vallëzon gruaja e Ermalit me Sabri Fejzullahun…
Vazhdon dasma e Labit…Kështu vallëzon gruaja e Ermalit me Sabri Fejzullahun…
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com October 17, 2017 6:43 am ne link https://kosovatoday.com/?p=86781
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Vazhdon dasma e Labit…Kështu vallëzon gruaja e Ermalit me Sabri Fejzullahun… Vazhdon dasma e Labit…Kështu vallëzon gruaja e Ermalit me Sabri Fejzullahun…Rating: 4.8