Home / SHOWBIZ / Velina e re e Ermalit tërbon publikun, kërcim sensual pa të brendshme (Video)
Velina e re e Ermalit tërbon publikun, kërcim sensual pa të brendshme (Video)

Velina e re e Ermalit tërbon publikun, kërcim sensual pa të brendshme (Video)

Pa u shfaqur ende në televizion, velina e re e ‘Xing me Ermalin’, Kejvina Kthella ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve dhe është siguruar që në daljen e saj të parë, t’i lërë të gjithë pa fjalë.
Në puntatën që do të transmetohet këtë të shtunë në televizionin ‘Klan’, Kejvina ka bërë një hyrje spektakolare në skenë. E veshur me një fustan të kuq tepër seksi, bukuroshja e re e ekranit futet në skenë me një kërcim sensual që ka tërbuar publikun e emisionit.
Dhe sikur të mos mjaftonin lëvizjet e saj provokuese, në disa momente modelja ka ekspozuar thuajse tërësisht pjesët intime, pasi mesa duket nën fustan nuk kishte veshur të brendshme.
Pamjet e plota të kërcimit provokues të modeles do të shihen në puntatën e kësaj të shtune, ku të ftuar janë këngëtarja Eni Koçi dhe një nga personazhet më argëtues të rrjeteve sociale, Shpëtim Haj.

 

Velina e re e Ermalit tërbon publikun, kërcim sensual pa të brendshme (Video)
Velina e re e Ermalit tërbon publikun, kërcim sensual pa të brendshme (Video)

Neser @enikociiii dhe @shpetimhaj do ju ngrijnë së qari.😂😂😂

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com October 20, 2017 10:35 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=88730
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Velina e re e Ermalit tërbon publikun, kërcim sensual pa të brendshme (Video) Velina e re e Ermalit tërbon publikun, kërcim sensual pa të brendshme (Video)Rating: 4.8