Home / SHOWBIZ / Vesh fustanin e kuq, e gjithë dasma e shikon renë e Shkurte Fejzës
Vesh fustanin e kuq, e gjithë dasma e shikon renë e Shkurte Fejzës

Vesh fustanin e kuq, e gjithë dasma e shikon renë e Shkurte Fejzës

Shkurte Fejza po pret të hyjë në senzacionin e vjehrrave të estradës, derisa djali i saj i fejuar të vendos për martesë.

Mirëpo fansat e saj janë të interesuar për nusen e djalit të saj, prandaj edhe çdo postim i saj përbën lajm për ta, përcjell ORAvip.

 Vesh fustanin e kuq, e gjithë dasma e shikon renë e Shkurte Fejzës

Vesh fustanin e kuq, e gjithë dasma e shikon renë e Shkurte Fejzës

Reja e Shkurtës është një zeshkane tërhqesë dhe pasi hyri në familjen e famshme të këngëtares atë shpesh edhe po e shohim në media.

Bashkë me djalin e Shkurtës ajo shkoi në një dasmë ku mori gjithë vëmendjen e të pranishmeve me pamjen e saj.

Ja sa e bukur po duket reja e Shkurtës në fustan të kuq./ORAvip/

Vesh fustanin e kuq, e gjithë dasma e shikon renë e Shkurte Fejzës

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 16, 2018 1:47 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=165560
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Vesh fustanin e kuq, e gjithë dasma e shikon renë e Shkurte Fejzës Vesh fustanin e kuq, e gjithë dasma e shikon renë e Shkurte FejzësRating: 4.8