Home / SHOWBIZ / E veshur me një pallto deri në fund të këmbëve…Kështu ka shkuar Leonora në ‘pyll’…
E veshur me një pallto deri në fund të këmbëve…Kështu ka shkuar Leonora në ‘pyll’…

E veshur me një pallto deri në fund të këmbëve…Kështu ka shkuar Leonora në ‘pyll’…

Leonora Jakupi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo.

Ajo pos për këngët e saj, shquhet edhe për elegancën në ҫdo paraqitje.

Leonora tashmë ka deklaruar se është në një lidhje por se kush është ‘princi’ i saj ende nuk e ka treguar.

Ajo është aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet ku zakonisht shfaqet me pamje tejet elegante.

E sonte ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet e veshur me një pallto të gjatë dhe po duket tejet bukur…/ORAinfo/

E veshur me një pallto deri në fund të këmbëve…Kështu ka shkuar Leonora në ‘pyll’…E veshur me një pallto deri në fund të këmbëve…Kështu ka shkuar Leonora në ‘pyll’…

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com February 13, 2018 8:31 am ne link https://kosovatoday.com/?p=149321
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . E veshur me një pallto deri në fund të këmbëve…Kështu ka shkuar Leonora në ‘pyll’… E veshur me një pallto deri në fund të këmbëve…Kështu ka shkuar Leonora në ‘pyll’…Rating: 4.8