Home / SHOWBIZ / VIP-at në luftë, Orinda Huta jep leksione për modën

VIP-at në luftë, Orinda Huta jep leksione për modën

Këngëtarja dhe prezantuesja Orinda Huta është shumë e pëlqyer për stilin e saj!

Ndonëse ka vite nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor në treg, ajo vazhdon ende të mbahet mend nga publiku për këngët e saj ndër vite. E buzëqeshur dhe gjithnjë e hareshme, Orinda di të bëjë për vete gjithmonë fansat.

Ama të gjithë bien dakord për një gjë: Orinda ju jep leksione mode të gjithë VIP-ve. Ajo gjithnjë i paraprin veshjeve të reja duke qenë e para në cdo zgjedhje.

Ndërkohë në “luftë” me të duket se është Lori Hoxha dhe Jonida Maliqi, të cilat gjithashtu shfaqen gjithnjë me emrin e fundit në modë.

KohaJone ShowBiz

KohaJone ShowBiz

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 17, 2018 6:15 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=180747
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . VIP-at në luftë, Orinda Huta jep leksione për modën VIP-at në luftë, Orinda Huta jep leksione për modënRating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other