Home / SHOWBIZ / Vjollca Haxhiu vesh një fustan të ngush, zbulon trupin e saj si ‘peshk’

Vjollca Haxhiu vesh një fustan të ngush, zbulon trupin e saj si ‘peshk’

Vjollca Haxhiu vesh një fustan të ngush, zbulon trupin e saj si ‘peshk’

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Këngëtarja Vjollca Haxhiu po vazhdon të publikojë videoklipe të cilat po mirëpriten shumë mirë nga publiku.

Pos për këngët e saj, ajo shquhet edhe si një femër shumë elegante dhe me sharm, shkruan ORAinfo.

Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një fustan vezullues. Me këtë fustan, ajo zbulon trupin e saj si ‘peshk’. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 15, 2018 10:31 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=369425
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Vjollca Haxhiu vesh një fustan të ngush, zbulon trupin e saj si ‘peshk’ Vjollca Haxhiu vesh një fustan të ngush, zbulon trupin e saj si ‘peshk’Rating: 4.8