Home / SHOWBIZ / Xhensila Myrtezaj në muaj e fundit të shtatzanisë, ja si duket këngëtarja

Xhensila Myrtezaj në muaj e fundit të shtatzanisë, ja si duket këngëtarja

Ajo është një nga këngëtaret e dashura për publikun. Fjalën e kemi për bukuroshen brune, Xhensila Myrtezaj, e cila është në pritje të ëmbël.

Duket se shtatzënia ia ka shtuar edhe më shumë nurin këngëtares. Së fundmi, ajo ka postuar dy foto ku shfaqet rrëzëllitëse dhe më në formë, ndërsa po shijon muajt e fundit të shtatzanisë.

GSH.al ShowBiz

E veshur me një fustan të gjerë në ngjyrë portokalli, këngëtarja nuk mund ta fshehë dot barkun e rrumbullakosur dhe lumturinë që po përjeton, teksa pritet të bëhet nënë e një vajze.

GSH.al ShowBiz

The post Xhensila Myrtezaj në muaj e fundit të shtatzanisë, ja si duket këngëtarja appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 18, 2018 11:05 am ne link https://kosovatoday.com/?p=181104
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Xhensila Myrtezaj në muaj e fundit të shtatzanisë, ja si duket këngëtarja Xhensila Myrtezaj në muaj e fundit të shtatzanisë, ja si duket këngëtarjaRating: 4.8