Home / SHOWBIZ / ‘Xhesika’ ҫmend të ftuarit në dasmën e Labit…Nuk do ta besoni ҫfarë ka veshur…
‘Xhesika’ ҫmend të ftuarit në dasmën e Labit…Nuk do ta besoni ҫfarë ka veshur…

‘Xhesika’ ҫmend të ftuarit në dasmën e Labit…Nuk do ta besoni ҫfarë ka veshur…

‘Xhesika’ ҫmend të ftuarit në dasmën e Labit…Nuk do ta besoni ҫfarë ka veshur…
‘Xhesika’ ҫmend të ftuarit në dasmën e Labit…Nuk do ta besoni ҫfarë ka veshur…
Aktorja Arta Nitaj e njohur për rolin e Xhesikës në serialin “O sa mirë” është shumë aktivë në rrjetet sociale.

Ajo po merr pjesë në dasmën e prezantuesit Labinot Gashit dhe nga aty ka postuar shumë fotografi në “Insta Story”.

Ajo po duket e mahnitshme e sidomos me fustanin që ia tregon format bombastike që ajo ka.

‘Xhesika’ ҫmend të ftuarit në dasmën e Labit…Nuk do ta besoni ҫfarë ka veshur…
‘Xhesika’ ҫmend të ftuarit në dasmën e Labit…Nuk do ta besoni ҫfarë ka veshur…
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com October 17, 2017 6:42 am ne link https://kosovatoday.com/?p=86777
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . ‘Xhesika’ ҫmend të ftuarit në dasmën e Labit…Nuk do ta besoni ҫfarë ka veshur… ‘Xhesika’ ҫmend të ftuarit në dasmën e Labit…Nuk do ta besoni ҫfarë ka veshur…Rating: 4.8