Home / SHOWBIZ / Xhihani u dashurua në Gylserenin, por shikoni gruan e tij..!
Xhihani u dashurua në Gylserenin, por shikoni gruan e tij..!

Xhihani u dashurua në Gylserenin, por shikoni gruan e tij..!

Aktori turk, Erkan Petekkaya u bë I njohur tek ne me rolin e tij të Xhihanit në serialin Fate të Kryqëzuara.

Një burrë i pashëm si a,i ka qenë pre shumë shpesh e mediave rozë për jetën e tij personale, përcjell ORAvip.

Xhihani u dashurua në Gylserenin, por shikoni gruan e tij..!

Sido që të jetë,ai është sot është një baba dhe ka një jetë shumë të lumtur pranë familjes tij. Didem Petekkaya, është gruaja fatlume e cila ka pranë një mashkull si Xhihani..

Xhihani u dashurua në Gylserenin, por shikoni gruan e tij..!

Ajo nuk është edhe aq simpatike si burri I saj.. Për më shumë vlerësoni vetë ju../ORAvip/

Xhihani u dashurua në Gylserenin, por shikoni gruan e tij..!Xhihani u dashurua në Gylserenin, por shikoni gruan e tij..!

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 13, 2018 9:06 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156530
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Xhihani u dashurua në Gylserenin, por shikoni gruan e tij..! Xhihani u dashurua në Gylserenin, por shikoni gruan e tij..!Rating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other