Home / SHOWBIZ / Zanfina del në mbrëmje, por vëmendja shkon te veshja e saj
Zanfina del në mbrëmje, por vëmendja shkon te veshja e saj

Zanfina del në mbrëmje, por vëmendja shkon te veshja e saj

Zanfina Ismaili u bë njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe më atraktive të skenës sonë, vitë më parë.

Në fillim ajo u njoh si motra e Adelina Ismailit, e pastaj fal punën së saj të vazhdueshme vazhdojë rrugëtimin si Zanfina, shkruan ORAvip.

Ndërsa tani ajo ka pauzuar nga muzika dhe një kohë nuk ka realizuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Por, për fansat dhe ndjekësit e saj ajo mbetet aktive në rrjetet sociale, më postime të ndryshme.

Zanfina del në mbrëmje, por vëmendja shkon te veshja e saj

E pak kohë më parë ajo publikoi disa fotografi me anë të së cilave tregoi se është bërë gati të dal.

Zanfina del në mbrëmje, por vëmendja shkon te veshja e saj

Ja si është veshur ajo sonte./ORAvip/

Zanfina del në mbrëmje, por vëmendja shkon te veshja e saj

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 18, 2018 8:44 am ne link https://kosovatoday.com/?p=180974
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Zanfina del në mbrëmje, por vëmendja shkon te veshja e saj Zanfina del në mbrëmje, por vëmendja shkon te veshja e sajRating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other