Home / SHOWBIZ / Zbulohet, ja çka kanë të përbashkët Enca me Rihannën! (FOTO)

Zbulohet, ja çka kanë të përbashkët Enca me Rihannën! (FOTO)

Zbulohet, ja çka kanë të përbashkët Enca me Rihannën! (FOTO)Enca gjithmonë e ka pëlqyer yllin e popit Rihannën por mesa duket kohët e fundit ajo ka filluar që ta shfaqë akoma edhe më shumë pëlqimin ndaj saj.

Ndoshta duket pak edhe sikur ia bën për inat Noizyt sepse të dy e pëlqejnë shumë Ririn por kjo nuk mund të thuhet .

Por Enca ka postuar foton e Rihannës në Instastory dhe shkruan “Dreq” e mahnitur me pamjen e saj për karnavale.

Në kohën kur të gjithë po e sulmojnë këngëtaren botërore për kg e tepër, duket se Enca gjen veten me ndryshimin e saj.

Zbulohet, ja çka kanë të përbashkët Enca me Rihannën! (FOTO)

Zbulohet, ja çka kanë të përbashkët Enca me Rihannën! (FOTO)Zbulohet, ja çka kanë të përbashkët Enca me Rihannën! (FOTO)

Zbulohet, ja çka kanë të përbashkët Enca me Rihannën! (FOTO)Zbulohet, ja çka kanë të përbashkët Enca me Rihannën! (FOTO)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Zbulohet, ja çka kanë të përbashkët Enca me Rihannën! (FOTO) Zbulohet, ja çka kanë të përbashkët Enca me Rihannën! (FOTO)Rating: 4.8