Home / SHOWBIZ / “Zona e kuqe” e Anxhela Martinit!

“Zona e kuqe” e Anxhela Martinit!

“Zona e kuqe” e Anxhela Martinit!

“Hajde zemra, po të pres në shtëpi”, Kastro Zizo tregon flirtet me vajzat e showbiz-it shqiptar

Modelja seksi Anxhela Martini nuk nguron të publikojë në rrjete sociale foto dhe video ku shfaqet më provokuese se kurrë.

Edhe këtë herë ajo ka publikuar në Instagram një foto ku duket më në formë se asnjëherë. E rrethuar dhe nga dritat e kuqe, Anxhela ka treguar edhe njëherë sesa seksi dhe në formë është gjithnjë.

The post “Zona e kuqe” e Anxhela Martinit! appeared first on ABC24.AL.

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Nga KosovaToday.com June 14, 2018 1:08 am ne link https://kosovatoday.com/?p=225090
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . “Zona e kuqe” e Anxhela Martinit! “Zona e kuqe” e Anxhela Martinit!Rating: 4.8