Home / SHOWBIZ / ‘Zonja Fazilet’ publikon foto me burrin dhe djalin e saj të vogël

‘Zonja Fazilet’ publikon foto me burrin dhe djalin e saj të vogël

‘Zonja Fazilet’ publikon foto me burrin dhe djalin e saj të vogël

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nazan Kesal është emri i aktores turke që aktualisht po merr shumë vëmendje edhe në publikun shqiptar.

Aktorja në jetën reale është e martuar dhe ka një djalë të vogël, përcjell ORAinfo.

Ndonëse ka një moshë të mesme, aktorja citohet në media për pamjen që ka.

Ajo është e martuar me aktor dhe të dy kanë luajtur edhe bashkë në një serial.
Por në një fotografi të publikuar ajo zbulon potretin e saj familjar bashkë me burrin dhe djalin e saj të vogël./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 13, 2018 12:20 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=367266
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . ‘Zonja Fazilet’ publikon foto me burrin dhe djalin e saj të vogël ‘Zonja Fazilet’ publikon foto me burrin dhe djalin e saj të vogëlRating: 4.8