Situatë shqetësuese/ 4 raste të reja me koronavirus në Lushnjë, u infektuan në…

Katër raste të reja me COVID-19 janë regjistruar në Lushnjë. Qyteti i cili prej kohësh nuk shënonte raste të reja sot ka regjistruar 4 të infektuar, raporton “News 24”

Në fakt rastet nuk janë të brendshme, por janë të ardhura nga Tirana, e cila është vatra kryesore e koronavirusit në Shqipëri.

Situata në Tiranë paraqitet shqetësuese dhe vatra e infeksionit është spitali infektiv, ku u shënuan 33 raste në ditët e fundit.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !