Sonte kompletohet finalja e Ligës së Kampionëve


Manchester City sonte do ta mësoj kundërshtarin për finalen e Ligës së Kampionëve.

Nga ora 21:00 zhvillohet ndeshja kthyese gjysmëfinale në mes të Chelseas dhe Real Madridit.

Ndeshja e parë në Madrid kishte përfunduar 1-1 dhe gjithçka pritet të vendoset sonte.

Finalja e Ligës së Kampionëve do të zhvillohet me 29 maj në Stamboll.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...