Home / SPORT / ‘ADIOS ‘Real Madrid ! Kjo është skuadra e re e Bale
‘ADIOS ‘Real Madrid ! Kjo është skuadra e re e Bale

‘ADIOS ‘Real Madrid ! Kjo është skuadra e re e Bale

‘ADIOS ‘Real Madrid ! Kjo është skuadra e re e Bale
‘ADIOS ‘Real Madrid ! Kjo është skuadra e re e Bale
Gareth Bale mund të bëjë një kthim në Tottenham nëse ai largohet nga Real Madrid, raporton ‘Don Balon’, përcjell ORAinfo.

Është thënë se Manchester United dhe Chelsea kanë bërë të dyja përpjekjet për të nënshkruar me Uellsianin, i cili është lidhur vazhdimisht me një largim nga Santiago Bernabeu.

‘ADIOS ‘Real Madrid ! Kjo është skuadra e re e Bale
‘ADIOS ‘Real Madrid ! Kjo është skuadra e re e Bale

Raporti, megjithatë, thotë se Bale, i cili është dëmtuar nga lëndimet  gjatë kohës së tij në Madrid, “dëshiron të ndihet si një futbollist përsëri” dhe mund të kthehet në ekipin e tij të mëparshëm për të rimarrë formën e tij më të mirë./ORAinfo/

‘ADIOS ‘Real Madrid ! Kjo është skuadra e re e Bale
‘ADIOS ‘Real Madrid ! Kjo është skuadra e re e Bale
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com October 19, 2017 12:41 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=88130
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . ‘ADIOS ‘Real Madrid ! Kjo është skuadra e re e Bale ‘ADIOS ‘Real Madrid ! Kjo është skuadra e re e BaleRating: 4.8