Home / SPORT / Arsenal- Huddersfield, përfundon ndeshja, rezultati befasues

Arsenal- Huddersfield, përfundon ndeshja, rezultati befasues

Arsenal- Huddersfield, përfundon ndeshja, rezultati befasues

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Arsenal, ka vuajtur jashtë mase ndaj Huddersfield, por gjithsesi ka marrë fitoren në fund të takimit teksa rezultati përfundimtar ishte 1-0.

Topçinjtë kanë shfaqur lodhjen e akumuluar pas dy sfidave të vështira ndaj Tottenham dhe Manchester United.Skuadra e Emery kishte mundësi shënimi, por nuk arriti t’i shfrytëzonte teksa dyshja Aubameyang dhe Lacazette nuk ishin në ditën e tyre më të mirë.

Kur dukej sikur Arsenal do të dilte pa tre pikët nga kjo ndeshje, ishte goli fantastik i Torreira-s ai që vendosi takimin në favor të vendasve në Emirates.

Ai është gjendur i vetëm brenda zonës pas pasimit të Aubameyang, duke shënuar me një roveshiatë të bukur. Arsenal ngjitet në vend të tretë me 34 pikë të tubuara.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 6:34 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381753
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Arsenal- Huddersfield, përfundon ndeshja, rezultati befasues Arsenal- Huddersfield, përfundon ndeshja, rezultati befasuesRating: 4.8