Home / SPORT / Arsenal – Huddersfield, publikohen formacionet, ky është fati i Xhakës dhe Mustafit

Arsenal – Huddersfield, publikohen formacionet, ky është fati i Xhakës dhe Mustafit

Arsenal – Huddersfield, publikohen formacionet, ky është fati i Xhakës dhe Mustafit

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Arsenali do të jetë nikoqir i Huddersfieldit në javën e 16-të në Ligën Premier.

Topçinjtë janë duke kaluar nëpër një moment të mirë dhe synojnë të vazhdojnë me fitore në kampionat.

Skuadra e Unai Emery llogaritet favorit në letër për t’i marrë tri pikët, ndërsa mysafirët kanë udhëtuar drejt Londrës për befasi.

Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi do të jenë titullar te Arsenali, ndërsa Florent Hadergjonaj në bankën rezervë te kHuddersfield.

Formacionet zyrtare:

Arsenal: Leno, Bellerin, Lichtsteiner, Mustafi, Sokratis, Kolasinac, Guendouzi, Torreira, Xhaka, Aubameyang, Lacazette.

Huddersfield: Lossl, Smith, Kongolo, Hogg, Mooy, Lowe, Williams, Depoitre, Pritchard, Zanka, Schundler.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 4:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381629
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Arsenal – Huddersfield, publikohen formacionet, ky është fati i Xhakës dhe Mustafit Arsenal – Huddersfield, publikohen formacionet, ky është fati i Xhakës dhe MustafitRating: 4.8