Home / SPORT / Barcelona merr inat, nuk e do yllin e PSG-së
Barcelona merr inat, nuk e do yllin e PSG-së

Barcelona merr inat, nuk e do yllin e PSG-së

Një tjetër skuadër e madhe  evropiane largohet nga gara për të nënshkruar me  Marco Verrattin.

Mesfushori i PSG, i ndjekur edhe nga Juventusi, sipas Marca nuk është më në plane e Barcelonës, përcjell ORAinfo.

Barcelona merr inat, nuk e do yllin e PSG-së

Verrati,ka kohë që po kërkohet nga Barça, por që  ekipi francez ka refuzuar ta shesë atë, me arsyetimin e vetëm se ekipi spanjoll ofroi pak para.

Andaj, duket se Barça tashmë është lodhur dhe ka hequr dorë nga mesfushorin italian./ORAinfo/

Barcelona merr inat, nuk e do yllin e PSG-sëBarcelona merr inat, nuk e do yllin e PSG-së

Barcelona merr inat, nuk e do yllin e PSG-së

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 8:36 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156227
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Barcelona merr inat, nuk e do yllin e PSG-së Barcelona merr inat, nuk e do yllin e PSG-sëRating: 4.8