Home / SPORT / Befasi e madhe në formacionet zyrtare të ndeshjes Espanyol – Barcelona

Befasi e madhe në formacionet zyrtare të ndeshjes Espanyol – Barcelona

Befasi e madhe në formacionet zyrtare të ndeshjes Espanyol – Barcelona

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Sonte do të zhvillohet ndeshja mes Espanyol dhe Barcelonës, e për këtë ndeshje janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Në xhiron e 15-të në La Liga do të përballen Espanyol dhe Barcelona.

Barcelona konsiderohet favorite në letër për këtë takim, mirëpo Espanyol kanë qenë mjaft të rrezikshëm këtë edicion si vendas.

Kjo ndeshje do të startojë në ora 20:45. Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare.

Espanyol:

Barcelona:

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 7:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381772
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Befasi e madhe në formacionet zyrtare të ndeshjes Espanyol – Barcelona Befasi e madhe në formacionet zyrtare të ndeshjes Espanyol – BarcelonaRating: 4.8