Home / SPORT / Bonucci takon lojtarët e Juves në Kombëtare, do të befasoheni çka ka bërë ai (Foto)
Bonucci takon lojtarët e Juves në Kombëtare, do të befasoheni çka ka bërë ai (Foto)

Bonucci takon lojtarët e Juves në Kombëtare, do të befasoheni çka ka bërë ai (Foto)

Bonucci takon lojtarët e Juves në Kombëtare, do të befasoheni çka ka bërë ai (Foto)Leonardo Bonucci, përforcimi i ri i Milanit, ka takuar ish shokët e Juventusit në grumbullimin me përfaqësueses e Italisë

Leonardo Bonucci është bërë bashkë sërish me Andrea Barzagliin, Giorgio Chiellinin dhe Daniele Rugani.

Përforcimi i ri i Milanit ka takuar ish shokët e Juventusit në grumbullimin me përfaqësueses e Italisë, përcjell Express.

Në foton e publikuar në rrjetet sociale shihet se si Bonucci stërvit ndaras nga ish bashkëlojtarët.

Bonucci takon lojtarët e Juves në Kombëtare, do të befasoheni çka ka bërë ai (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Bonucci takon lojtarët e Juves në Kombëtare, do të befasoheni çka ka bërë ai (Foto) Bonucci takon lojtarët e Juves në Kombëtare, do të befasoheni çka ka bërë ai (Foto)Rating: 4.8