Home / SPORT / Bonucci tregon favoritin për ta fituar Serie A-n
Bonucci tregon favoritin për ta fituar Serie A-n

Bonucci tregon favoritin për ta fituar Serie A-n

Bonucci tregon favoritin për ta fituar Serie A-nLeonardo Bonucci ka thënë se Milani është ende mbrapa Juventusit dhe Napolit.

Mbrojtësi italian që në këtë verë u transferua tek skuadra rosonere, ka thënë se atyre iu duhet ende punë, që ta fitojnë Serie A-n.

“Juventusi vazhdon që të jetë favorit, ndërsa Napoli ka një shancë të mirë që ta fitoj Scudetton”, ka thënë Bonucci, transmeton ORAinfo.

“Milani tani është në nivel të njëjtë me Interin dhe Romën, por që ne jemi duke bërë punë të mirë dhe jemi shumë ta bashkuar si skuadër”.

“Ne do ta japim më të mirën në këtë sezon për ta fituar Serie A-n dhe Evropa Ligën, është koha që Milani të kthehet sërish në majat e futbollit dhe të fitoj trofe sikur ka bërë më parë”, ka shtuar mbrojtësi italian.

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Bonucci tregon favoritin për ta fituar Serie A-n Bonucci tregon favoritin për ta fituar Serie A-nRating: 4.8