Home / SPORT / Chelsea po përgatit ofertë astronomike për Mauro Icardi

Chelsea po përgatit ofertë astronomike për Mauro Icardi

Chelsea po përgatit ofertë astronomike për Mauro Icardi

Mauro Icardi është një nga liderët e Interit këtë sezon.

Ai po kërkon ta udhëheq ekipin drejt një suksesi, shkruan ORAinfo.

Mirëpo, e ardhmja e sulmuesit argjentinas nuk mund të jetë tek neroazzurët, por në Angli.

Sipas gazetës, Daily Star, ekipi nga Premier Leauge, Chelsea janë shumë serioz më përpjekjet e tyre dhe janë të gatshëm të paguajn 100 milion euro për shërbimet e tij./ORAinfo/

Loading...
Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 4:21 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=365937
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Chelsea po përgatit ofertë astronomike për Mauro Icardi Chelsea po përgatit ofertë astronomike për Mauro IcardiRating: 4.8