Home / SPORT / ‘Çmendet’ Mourinho, e transferon edhe një sulmuesi në ‘Old Trafford’ (Foto)

‘Çmendet’ Mourinho, e transferon edhe një sulmuesi në ‘Old Trafford’ (Foto)

‘Çmendet’ Mourinho, e transferon edhe një sulmuesi në ‘Old Trafford’ (Foto)Manchester United janë afër të nënshkruajnë një kontratë me sulmuesin tinejxher të Oliveirense, Bruno Amorim, njofton Goal.

I riu ka impresionuar në ligën e dytë të Portugalisë dhe klubi anglezë “është 90 për qind e sigurt se do ta ketë në radhët e veta”.

Ai fillimisht do t’u bashkohet djelmoshave të Nicky Butt të grupmoshës U 23.

‘Çmendet’ Mourinho, e transferon edhe një sulmuesi në ‘Old Trafford’ (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . ‘Çmendet’ Mourinho, e transferon edhe një sulmuesi në ‘Old Trafford’ (Foto) ‘Çmendet’ Mourinho, e transferon edhe një sulmuesi në ‘Old Trafford’ (Foto)Rating: 4.8