Home / SPORT / Gjesti i Federatës Spanjolle që ia tregoi derën trajnerit, ky model duhet të merret edhe në Kosovë

Gjesti i Federatës Spanjolle që ia tregoi derën trajnerit, ky model duhet të merret edhe në Kosovë

Gjesti i Federatës Spanjolle që ia tregoi derën trajnerit, ky model duhet të merret edhe në Kosovë

Liverpool dhe Real Madrid, ‘hapni veshët’: Ja ku vjen deklarata epike e Mane mbi të ardhmen

Trajnerët e të gjitha sporteve në Kosovë duhet ta kuptojnë një herë e përgjithmonë se nuk mund të jenë edhe trajner në klube edhe trajner në kombëtare pavarësisht se cilit sport i takon, sepse vetëm dëme i shkaktojnë sportit. Gjesti i Federatës Spanjolle të futbollit që shkarkoi Julen Lopetegui sepse nuk ishte korrekte prej anës së tij të emërohet trajner në Real Madrid e këndej të ishte si përzgjedhës në Kombëtare. Ky gjest duhet të ndiqet edhe në të gjitha sportet tona sepse të jesh trajner andej edhe këndej, kjo është e pakuptueshme. Sepse Federata Spanjolle as pesë pare nuk i dha për shkarkimin e Julen Lopetegui ani se nesër nisë Kampionati Botëror dhe ia tregoi derën, ky është një gjest fenomenal. Edhe trajnerët e sporteve tona duhet ta kenë të qartë këtë model.

The post Gjesti i Federatës Spanjolle që ia tregoi derën trajnerit, ky model duhet të merret edhe në Kosovë appeared first on ABC24.AL.

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Nga KosovaToday.com June 13, 2018 10:29 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=224991
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Gjesti i Federatës Spanjolle që ia tregoi derën trajnerit, ky model duhet të merret edhe në Kosovë Gjesti i Federatës Spanjolle që ia tregoi derën trajnerit, ky model duhet të merret edhe në KosovëRating: 4.8