Home / SPORT / Harrojeni Casillasin, ky është portieri më i ri që theu rekordin në Champions Legaue
Harrojeni Casillasin, ky është portieri më i ri që theu rekordin në Champions Legaue

Harrojeni Casillasin, ky është portieri më i ri që theu rekordin në Champions Legaue

Harrojeni Casillasin, ky është portieri më i ri që theu rekordin në Champions Legaue
Harrojeni Casillasin, ky është portieri i ri që theu rekordin në Champions Legaue
Mile Svilar, i Benfikës është bërë portieri më i ri ndonjëherë që ka filluar një ndeshje të Ligës Kampionëve, duke e kaluar rekordin e ish legjendës së Real Madridit, Iker Casillas, transmeton ORAinfo.

18-vjeçari u emërua në fillimin e XI të Luis Filipe Vieira për ndeshjen e Benfikës në shtëpi kundër Mançester Unided të Jose Mourinho të martën në mbrëmje në Estadio da Luz.

Harrojeni Casillasin, ky është portieri më i ri që theu rekordin në Champions Legaue
Harrojeni Casillasin, ky është portieri më i ri që theu rekordin në Champions Legaue

Svilar bëhet portieri më i ri ndonjëherë për të filluar në garën prestigjioze të moshës 18 dhe 52 ditë./ORAinfo/

Harrojeni Casillasin, ky është portieri më i ri që theu rekordin në Champions Legaue
Harrojeni Casillasin, ky është portieri më i ri që theu rekordin në Champions Legaue
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com October 19, 2017 1:09 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=88137
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Harrojeni Casillasin, ky është portieri më i ri që theu rekordin në Champions Legaue Harrojeni Casillasin, ky është portieri më i ri që theu rekordin në Champions LegaueRating: 4.8