Home / SPORT / Interi konfirmon largimin e këtij futbollisti (Foto)

Interi konfirmon largimin e këtij futbollisti (Foto)

Interi konfirmon largimin e këtij futbollisti (Foto)Inter njoftohet se do të dërgojë futbollistin, Gabriel Barbosa në Benfica në një hua dhe do të paguajë 60 për qind të pagës së tij, transmeton ORAinfo.

Sipas ‘Libero’, Benfica nuk ka tërhequr çminim e kredisë së Gabigol dhe do ta nënshkruajë menjëherë. Për më tepër, Inter do të marrë € 500,000 nga klubi portugez për ardhjen e sulmuesit.

Pavarësisht marrjes së  29.5 milionë eurove për nënshkrimin e tij, Interi është i lumtur që braziliani të fitojë përvojë diku tjetër./ORAinfo/

Interi konfirmon largimin e këtij futbollisti (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Interi konfirmon largimin e këtij futbollisti (Foto) Interi konfirmon largimin e këtij futbollisti (Foto)Rating: 4.8