Home / SPORT / ‘Kallet ‘San Siro’..! Perez po ua rrëmben yllin e madh Milanit
‘Kallet ‘San Siro’..! Perez po ua rrëmben yllin e madh Milanit

‘Kallet ‘San Siro’..! Perez po ua rrëmben yllin e madh Milanit

Real Madrid vazhdon dhe po e ndjek Leonardo Bonucci me interes të madh  dhe po bën në plan për ta transferuar atë sezonin e ardhshëm, përcjell ORAinfo.

Lajmi është konfirmuar nga  Don Balon,ku thuhet se spanjollët janë të gatshëm të ofrojnë 40 milionë euro për të sjellë kapitenin e Rossonerëve në Bernabeu.

‘Kallet ‘San Siro’..! Perez po ua rrëmben yllin e madh Milanit

Perez ditë më parë kishte bërë të ditur se Bonuccin ai e sheh si shumë të përshtatshëm për lojën dhe ambientin e Reait. Mbetet të shihet nëse Milan do ta lejojë ta shesë futbollistin e tyre që e transferuar verën që e lamë pas./ORAinfo/

‘Kallet ‘San Siro’..! Perez po ua rrëmben yllin e madh Milanit‘Kallet ‘San Siro’..! Perez po ua rrëmben yllin e madh Milanit

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com February 13, 2018 8:23 am ne link https://kosovatoday.com/?p=149289
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . ‘Kallet ‘San Siro’..! Perez po ua rrëmben yllin e madh Milanit ‘Kallet ‘San Siro’..! Perez po ua rrëmben yllin e madh MilanitRating: 4.8