Home / SPORT / Ku është zhdukur Asensio ? Shikoni se çfarë po ndodh me yllin e Realit
Ku është zhdukur Asensio ? Shikoni se çfarë po ndodh me yllin e Realit

Ku është zhdukur Asensio ? Shikoni se çfarë po ndodh me yllin e Realit

Ku është zhdukur Asensio ? Shikoni se çfarë po ndodh me yllin e Realit
Ku është zhdukur Asensio ? Shikoni se çfarë po ndodh me yllin e Realit
Marco Asensio filloi sezonin në formë të plotë duke shënuar disa gola kundër Barça në Superkupën spanjolle, transmeton ORAinfo.

Ylli i Realit, u bë qendra e vëmendjes së peizazhit të futbollit dhe kundër Valencias ishte heroi i Real Madridit me dy gola shpëtoi një barazim.

Ku është zhdukur Asensio ? Shikoni se çfarë po ndodh me yllin e Realit
Ku është zhdukur Asensio ? Shikoni se çfarë po ndodh me yllin e Realit

Kjo ishte më 27 gusht dhe që atëherë Marco Asensio nuk ka shënuar përsëri. Asensio ka shkuar nga të qenit ylli i madh duke kaluar pothuajse pa u vënë re kohëve të fundit.

Ai nuk është filluesi i padiskutueshëm për Zidane, veçanërisht në Champions, ku ka luajtur vetëm 28 minuta kundër Dortmundit dhe Tottenhamit, dy rivalët më të fortë në grup./ORAinfo/

Ku është zhdukur Asensio ? Shikoni se çfarë po ndodh me yllin e Realit
Ku është zhdukur Asensio ? Shikoni se çfarë po ndodh me yllin e Realit
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com October 19, 2017 7:17 am ne link https://kosovatoday.com/?p=87996
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ku është zhdukur Asensio ? Shikoni se çfarë po ndodh me yllin e Realit Ku është zhdukur Asensio ? Shikoni se çfarë po ndodh me yllin e RealitRating: 4.8