Home / SPORT / Largohet Courtois! Chelsea po e transferon top-portierin
Auto Draft

Largohet Courtois! Chelsea po e transferon top-portierin

Chelsea e di se do ta ketë shumë të vështirë që ta mbaj në skuadër Thibaut Courtoisin.

Portieri belge po e kërkon që disa afate largimin nga skuadra londineze, andaj në verë dëshiron që të largohet përfundimisht.

Auto Draft

Chelsea tashmë i ka bërë të gjitha kalkulimet se nëse largohet Courtois, ta transferoj portierin e Milanit, Gianluigi Donnaruma, përcjell ORAinfo.

Portieri italian ka një klauzolë 100 milionë euro te rosonerët, por londinezët mund të tentojnë për të duke ofruar një shumë të parave dhe ndonjë lojtar./ORAinfo/

Auto DraftAuto Draft

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 13, 2018 9:58 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156590
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Largohet Courtois! Chelsea po e transferon top-portierin Largohet Courtois! Chelsea po e transferon top-portierinRating: 4.8