Home / SPORT / Lojtarin qe po e kërkon e gjithë Evropa po transferohet në Inter!

Lojtarin qe po e kërkon e gjithë Evropa po transferohet në Inter!

Lojtarin qe po e kërkon e gjithë Evropa po transferohet në Inter!

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Afati i janarit po afrohet dhe ekipet janë duke u përgatitur për transferet e radhës.

Inter thuhet se është në pole posision për Federico Chiesa e Fiorentinës, falë ardhjes së Giuseppe Marottas.

Sulmuesi është një nga lojtarët më premtues në futbollin italian dhe po tërheq interes edhe nga Juventusi dhe Napoli.

Sipas Tuttosportit të sotëm, ardhja e Marotta në San Siro, megjithëse nuk është konfirmuar ende zyrtarisht, ka vendosur Nerazzurrët në plan të parë.

Ish CEO i Juventusit ka një marrëdhënie të mirë me drejtorin e përgjithshëm të Violës, Pantaleo Corvino, dhe po negocion për Chiesan.

Gazeta pohon se ekziston një marrëveshje e palës që Inter nuk do të lëvizë për lojtarët e Juventusit, përveç nëse ata janë në listën e transferimeve, por çdo objektiv tjetër është lojë e drejtë.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 1:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381536
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Lojtarin qe po e kërkon e gjithë Evropa po transferohet në Inter! Lojtarin qe po e kërkon e gjithë Evropa po transferohet në Inter!Rating: 4.8