Home / SPORT / Martohet Arda Turan, nusja e tij është një super femër
Martohet Arda Turan, nusja e tij është një super femër

Martohet Arda Turan, nusja e tij është një super femër

Arda Turan i jep fund beqarisë.

Ish mesfushori i Barcelonës i cili në merkaton e janarit u rikthye në Superligën turke këtë herë për të mbajtur veshur fanellën e Instabul Basaksehir është u martua me të dashurën e tij historike Ahlisan Dogan në një cermoni të blinduar.

Martohet Arda Turan, nusja e tij është një super femër

Arda Turan kishte një dëshmitar të jashtëzakonshëm në dasmën e tij pikërisht presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan.

Martohet Arda Turan, nusja e tij është një super femër

Me kërkesë të futbollistit dasma nuk ishte e bujshme dhe nuk iu bë shumë publicitet për shkak të konfliktit mes Turqisë dhe Sirisë.

Martohet Arda Turan, nusja e tij është një super femërMartohet Arda Turan, nusja e tij është një super femër

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Martohet Arda Turan, nusja e tij është një super femër Martohet Arda Turan, nusja e tij është një super femërRating: 4.8