Home / SPORT / Milan dëshiron ta blejë futbollistin dështak

Milan dëshiron ta blejë futbollistin dështak

Milan dëshiron ta blejë futbollistin dështak

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

E ardhmja e Tiemoue Bakayoko, mbetet ende e paqartë.

Gennaro Gattuso foli sot në një konferencë për shtyp përpara ndeshjes së Milanit kundër Torinos nesër dhe gjithashtu preku temën e shpengimit të Chelsea nga Tiemoue Bakayoko, e cila është diskutuar shumë në shtyp gjatë javëve të fundit përcjell ORAinfo.

“Unë nuk jam një kontabilist, menaxhmenti i njeh lojtarët që më pëlqejnë, duhet të jenë funksionalë me atë që bëjmë në terren, është shumë e rëndësishme për të blerë Bakayoko, por unë nuk mendoj për këtë tani.

“Mendoj në atë se si ta vendosni lojtarin në fushë dhe ta bëjë atë më mirë. Pastaj do të ulemi me menaxhmentin, të cilët e njohin mënyrën më të mirë për të arritur një marrëveshje “, tha Gattuso.

Nesër Milan do ta ketë një ndeshje të vështirë kundër Torinos, andaj ekipi i Gattusos kërkon tre pikë./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 7:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381760
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Milan dëshiron ta blejë futbollistin dështak Milan dëshiron ta blejë futbollistin dështakRating: 4.8