Home / SPORT / Mos e humbisni, sot na pret një super-ndeshje!

Mos e humbisni, sot na pret një super-ndeshje!

Mos e humbisni, sot na pret një super-ndeshje!Liverpooli dhe Bayern Munich do t’i masin forcat në këtë fazë përgatitore për sezonin e ri.

Të dy këto skuadra, janë pjesëmarrëse në turneun ‘Audi Cup’.

Ndeshja mes Liverpoolit dhe Bayernit, fillon nga ora 20:30.

Kujtojmë se po ashtu në kuadër të ‘Audi Cup’, me fillim nga ora 17:30, takohen Napoli dhe Atletico Madrid.

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Mos e humbisni, sot na pret një super-ndeshje! Mos e humbisni, sot na pret një super-ndeshje!Rating: 4.8