Home / SPORT / Mourinho i dërgon një mesazh të papritur Pogbas

Mourinho i dërgon një mesazh të papritur Pogbas

Mourinho i dërgon një mesazh të papritur Pogbas

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Man United mundi Fulhamin 4-1 më herët sot në Premier League .

E ishte trajneri Jose Mourinho që kishte një mesazh të drejtpërdrejtë për Paul Pogba pas ndeshjes, në një intervistë të thënë për BBC përcjell ORAinfo.

“Pogba? Ai duhet të luajë me të njëjtën mentalitet “Ne të gjithë e dimë se Pogba kishte një ton talent dhe ai mund të ishte një lojtar i madh.

“ Ai do të fillojë kundër Valencias dhe jam i sigurt se do të ketë një lojë të mirë …”, ka deklaruar trajneri portugez.

Pas fitores së sotme, Manchester United pozicionohet në vendin e gjashtë në tabelën e Premier Leagues me gjithsej 26 pikë të tubuara./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 9:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381842
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Mourinho i dërgon një mesazh të papritur Pogbas Mourinho i dërgon një mesazh të papritur PogbasRating: 4.8