Home / SPORT / Pak para ndeshjes me Tottenhamin, Allegri vjen me deklrataë të papritur
Pak para ndeshjes me Tottenhamin, Allegri vjen me deklrataë të papritur

Pak para ndeshjes me Tottenhamin, Allegri vjen me deklrataë të papritur

Max Allegri mendon se Juventusi tani ka shumë vetëbesim në Ligë të Kampionëve.

Juventusi e ka arritur finalen e garës më të madhe evropiane për klube në tri vitet e fundit dhe sonte përballet me Tottenhamin në ndeshjen e parë të 1/8 së finales.

“Do të jetë një ndeshje shumë e balancuar, 50-50, prandaj duhet të përqendrohemi fort dhe të jemi të kujdesshëm”, ka thënë Allegri mbrëmë në një konferencë për media para ndeshjes.

“Klubi dhe ekipi janë rritur shumë në Evropë, sa i përket vetëbesimit”, ka shtuar ai.

Pak para ndeshjes me Tottenhamin, Allegri vjen me deklrataë të papritur

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com February 13, 2018 8:26 am ne link https://kosovatoday.com/?p=149302
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Pak para ndeshjes me Tottenhamin, Allegri vjen me deklrataë të papritur Pak para ndeshjes me Tottenhamin, Allegri vjen me deklrataë të papriturRating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other