Home / SPORT / Përfundon telenovela, Barcelona çmend të gjithë me transferin e ri (Foto)

Përfundon telenovela, Barcelona çmend të gjithë me transferin e ri (Foto)

Përfundon telenovela, Barcelona çmend të gjithë me transferin e ri (Foto)Barcelona dhe Guangzhou Evergrande kanë arritur marrëveshje për Paulinhon

Sipas tabloidit britanik, Daily Mail, Barcelona dhe Guangzhou Evergrande kanë arritur marrëveshje për mesfushorin brazilian, Paulinhon.

Daily Mail shkruan se Barcelona i ka paguar 40 milionë euro klubit kinez për mesfushorin brazilian.

Thuhet se kjo marrëveshje do të zyrtarizohet shumë shpejtë nga të dy skuadrat, përcjell express.

Përfundon telenovela, Barcelona çmend të gjithë me transferin e ri (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Përfundon telenovela, Barcelona çmend të gjithë me transferin e ri (Foto) Përfundon telenovela, Barcelona çmend të gjithë me transferin e ri (Foto)Rating: 4.8